€ 1450 € brutto miesięcznie

Dla par praca w Niemczech bez języka od zaraz produkcja napojów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 8 maja 2016 11:48

Praca w Niemczech bez znajomości języka, dla par na produkcji napojów energetycznych w Berlinie. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z zakwaterowaniem bezpłatnym oraz legalną umową.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Berlin.

Wynagrodzenie miesięczne: 1450 euro brutto.

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych;
  • kierownik przydziela zadania według aktualnych potrzeb, należą do nich takie czynności jak pakowanie, kontrola jakości, dostarczanie surowców na linię produkcyjną itp.

Wymagania:

  • umiejętności pracy w grupie;
  • sprawność fizyczna;
  • energiczność i pracowitość;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • odpowiedzialne podejście do zadań.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • bezpłatne miejsce zamieszkania w pełni wyposażone – należy zabrać własną pościel i podstawowe sztućce;
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki;
  • możliwość awansu i nauki nowych rzeczy;
  • okazja do zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV oraz LM pod dres mailowy:

arbeiteinstellen@job4u.com

W temacie prosimy wpisać: „Produkcja napojów energetycznych i izotoników”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-produkcja-napojow-energetycznych-berlin/

ID ogłoszenia: 249572c767aaf8cc

3 komentarze na “Dla par praca w Niemczech bez języka od zaraz produkcja napojów Berlin”

  1. Zgłoszenie do pracy na 13 maja 2016 @ 20:14

    Witamy, jesteśmy parą chętną do pracy w Państwa firmie. Jutro doślemy cv na podany adres e-mail. Numer kontaktowy do nas: 794145663

  2. Kamil Dziuba na 16 maja 2016 @ 20:10

    Jestem zainteresowany podjeciem pracy moj nr 501-335-128

  3. witam jestem zsinteresowany oferta pracy mieszkam w berlinie i poszukuje pracy checi sa prosze o kontaakt oliwe123@o2.pl lub 015210851814