€ 1900 brutto miesięcznie

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji jogurtów od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 26 stycznia 2019 21:49

Oferta pracy w Niemczech dla par, bez znajomości języka, na produkcji jogurtów. Ogłoszenie aktualne od zaraz. Poza tym pracodawca ze Stuttgartu zapewnia zakwaterowanie odpłatnie i atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 1900 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w fabryce przy produkcji jogurtów;
  • zapewnienie najwyższej jakości produkcyjnej oraz pakowanie gotowych już produktów;
  • wypełnianie innych zadań, które zostały zlecone przez pracodawcę.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dokładne wypełnianie swoich obowiązków;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • pracowitość oraz solidne podejście do swojej pracy.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • zatrudnienie na 3 miesiące, a dla najlepszych przedłużenie umowy;
  • zatrudnienie w oparciu o niemieckie warunki wraz z ubezpieczeniem;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu w cenie 200 Eur od osoby albo 300 Eur od pary miesięcznie.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym: nr. ref.: produkcjajogurtów/01/19 należy wysłać na adres: Leiharbeiter@solution4u.com

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-niemcy-praca-bez-jezyka-na-produkcji-jogurtow-stuttgart/

ID ogłoszenia: 7775c4cb0fa6b01a