€ 8,50 euro brutto/h

Dla par pakowanie wędlin Karlsruhe Niemcy praca bez języka na linii produkcyjnej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Opublikowany: 21 maja 2015 22:23

Poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na produkcji w przetwórni mięsnej przy pakowaniu wędlin. Ogłoszenie z Karlsruhe dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Karlsruhe, Niemcy

Obowiązki:

  • Praca na hali produkcyjnej w przetwórni mięsnej.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie pakować wędlinę krojoną (plastry i całe kawałki) za pomocą maszyny paczkującej.

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność, zręczność
  • przestrzeganie zasad BHP
  • posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej
  • bezwzględna punktualność
  • zaangażowanie
  • wysoka wydajność

Oferta:

  • praca bez znajomości języka niemieckiego
  • zatrudnienie dla par od zaraz
  • umowa o pracę na 3 miesiące
  • najlepsi pracownicy będą mogli podpisać umowę o pracę na stałe
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 300 euro/para miesięcznie
  • na miejscu oferujemy stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: PW/06/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 432555e439e2a44e