12,50 brutto/h €

Dla par oferta pracy w Niemczech pakowanie keczupów od zaraz bez języka Drezno 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Lista: 13 stycznia 2020 19:10

Fabryka z Drezna potrzebuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech przy pakowaniu keczupów. Oferta 2020 bez znajomości języka dla par z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie keczupów;
  • praca na linii, gdzie pracownika będzie przeprowadzał wizualną kontrolę jakości gotowego produktu, a także obsługiwał maszyny produkcyjne i pakował.

Wymagania:

  • pełna samodzielność;
  • brak uzależnień;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • sumienność;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur na mc od osoby;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • legalną pracę;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia jej dla najlepszych;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego oraz doświadczeniu.

CV w j. polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem należy przesłać na adres: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-keczupow-drezno-2020/

ID Ogłoszenia: 9755e1caa2f9fb96

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.