€ 1925 brutto mc

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2019 22:27

Dla pracodawcy z Hamburga potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie dla par – pakowaczy także bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: około 1925 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie pracy na jednym z etapów pakowania kawy – szybkie tempo pracy z podziałem na obowiązki;
  • wkładanie kawy oraz kubka do pudełka z przezroczystym frontem, a także zamykanie pudełek, foliowanie itp.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia, jako pakowacz;
  • atutem będzie znajomość j. niemieckiego – nawet podstawowa.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące, a dla najlepszych możliwość podjęcia stałej współpracy;
  • pełny etat;
  • możliwość wyrobienia godzin nadliczbowych;
  • płatny urlop;
  • ubezpieczenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Niemcy praca pakowanie kawy, Hamburg sierpień_19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-niemcy-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-kawy-hamburg/

ID ogłoszenia: 6075d4898f0320e1