€ 12,85 brutto/h

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz przy pakowaniu galanterii skórzanej Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Opublikowany: 7 maja 2020 20:22

Propozycja dla par rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu galanterii skórzanej. Zatrudnienie w Wolfsburgu bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Wolfsburg.

Wynagrodzenie: 12,85 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne, ale też delikatne pakowanie artykułów skórzanych zgodnie z podaną instrukcją;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, przecieranie produktów delikatnymi ściereczkami, a także wkładanie ich do opakowań razem z certyfikatem autentyczności.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • zdolność do efektywnej pracy w zespole;
  • samodyscyplina, punktualność;
  • solidne i sumienne wypełnienie zadań;
  • sprawność manualna;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • zakwaterowanie w hotelu robotniczym w cenie 150 Eur + media;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • wsparcie przy sprawach organizacyjnych i formalnych, a także przy organizacji transportu do Niemiec;
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-galanterii-skorzanej-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 3215eb428da09991