€ 1900-2700 brutto

Dla par od zaraz Niemcy praca na magazynie hurtowni RTV bez języka Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 5 listopada 2019 19:25

Na magazynie hurtowni RTV potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par w Ulm bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1900 – 2700 Eur brutto mc w zależności od umiejętności, doświadczenia i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień, pakowanie towarów, rozładowywanie dostaw, wprowadzanie danych do systemu komputerowego;
  • obowiązkiem będzie także dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w pracy oraz znajomość j. niemieckiego;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • bezkonfliktowość;
  • sumienne i zaangażowane wypełnianie zadań;
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • najpierw umowę o pracę na czas określony, a dla najlepszych możliwość podjęcia zatrudnienia na stałe;
  • zakwaterowanie w cenie 450 Eur mc od pary + media;
  • legalną pracę;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy o wysyłanie w jednej wiadomości.

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem należy wysłać na adres: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu koniecznie trzeba podać: informację o dostępności, znajomości j. niemieckiego oraz doświadczeniu.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-rtv-ulm/

ID ogłoszenia: 735dc1b1e9c471a