€ 2000 - 2800 brutto/mc

Dla par od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka magazyn RTV Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2021 18:53

Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla par na magazynie hurtowni RTV. Zatrudnienie w Bremen dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2000 – 2800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielne zbieranie zamówień oraz pakowanie towarów;
  • pracownik będzie przyjmował oraz rozładowywał dostawy;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • obsługa wózka widłowego, skanera, komputera oraz bram;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • samodyscyplina;
  • solidne, sumienne i dokładne wykonywanie zadań;
  • mile widziane będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • płatny urlop;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 450 € na mc od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W aplikacji należy podać informację o dyspozycyjności, doświadczeniu i znajomości języka.

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem należy wysłać na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-rtv-bremen/

ID ogłoszenia: 40761097c45ef383