€ 2200-2650 brutto/mc

Dla par Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka na produkcji kosmetyków w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2020 16:49

Możliwość rozpoczęcia od zaraz legalnej pracy w Niemczech dla par na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Dortmundu bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 2200 – 2650 € brutto na mc w zależności od doświadczenia i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6 – 8.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji kosmetyków do pielęgnacji, np. kremy, mydła, dezodoranty itp.;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów, obsługiwanie urządzeń do produkcji oraz pakowanie.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • sprawność manualna, elastyczność;
  • zaletą będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku, a także znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie – zakwaterowanie dla par w cenie 450 € na mc, a w pokoju jednoosobowym dla singla w cenie 250 € na mc, z kolei w pokoju wieloosobowym w cenie 150 € na mc;
  • niemiecką umowę z opcją przedłużenia zatrudnienia na stałe dla najlepszych pracowników;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkosd5/08/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 3555f35399dc96a1