€ 9,23

Dla par fizyczna praca Niemcy na magazynie farmaceutycznym bez języka w Rodgau 2017

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rodgau
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 23:57

Aktualne ogłoszenie dam fizyczną pracę w Niemczech na magazynie hurtowni farmaceutycznej z Rodgau. Zatrudnienie możliwe dla par również bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu.

OBOWIĄZKI
• pakowanie towaru na palety
• skanowanie, rozładunek i załadunek towaru
• foliowanie palet
• kompletowanie zamówień do wysyłki (artykuły farmaceutyczne)

WYMAGANIA
• posiadanie aktualnego ubezpieczenia ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
• doświadczenie w pracy w magazynie
• zaświadczenie o niekaralności
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz posiadanie własnego samochodu

OFERUJEMY
• zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę na warunkach polsko-niemieckich
• wynagrodzenie 9,23 EUR brutto/h
• zorganizowanie zakwaterowania (płatne 80 EUR/ tydzień)
• szkolenia wprowadzające do objęcia stanowiska odbywające się w języku polskim

zagranica@ksservice.pl

ID ogłoszenia: 72058861886773bb

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez zagranica@ksservice.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez zagranica@ksservice.pl »