€ 13,50 brutto/h

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie AGD od zaraz Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 26 marca 2019 18:49

Na magazynie AGD poszukiwani chętni do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w Berlinie dla par aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę bezpłatnie oraz atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie wspieranie codziennych prac, które będą pozwalały na swobodny przepływ towarów, czyli rozładowywanie dostaw, rozkładanie produktów w odpowiednich miejscach na magazynie oraz wprowadzanie danych do systemu;
  • zadaniem będzie również aktualizowanie bazy danych, zbieranie zamówień, pakowanie towarów itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dużym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych;
  • elastyczność i pracowitość;
  • odpowiedzialne podchodzenie do swoich obowiązków;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji oraz zdobywanie doświadczenia;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatne w hotelu robotniczym;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

arbeitbeiuns_04@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/04/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-agd-berlin/

ID ogłoszenia: 7675c9a63ef73fe9