€ 8,50 euro brutto/h

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka produkcja keczupu od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 16 czerwca 2015 23:13

Producent keczupu zatrudni pilnie pary bez znajomości języka niemieckiego na produkcję. Niemcy praca od zaraz w Kolonii przy przygotowywaniu pomidorów do procesów produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto/h

Oferta skierowana jest wyłącznie do par!

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownicy będą odpowiedzialni za przygotowanie pomidorów do przetworzenia.
  • Pomidory należy przesortować na taśmie, umyć i poddać procesom produkcyjnym.
  • Inne zadania związane z produkcją keczupu mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • przyjmujemy wyłącznie zgłoszenia od par
  • zwinność, szybkość
  • obowiązkowość
  • dobre tempo pracy
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej lub w gastronomii
  • punktualność możliwość pracy na zmiany

Oferujemy:

  • zamieszkanie w hotelu robotniczym w cenie 215 euro miesięcznie, dla najlepszych pracowników możliwość dofinansowania zamieszkania
  • zapewnione umowa o pracę początkowo na okres 3 miesięcy
  • zatrudnienie z możliwością awansu
  • liczne szkolenia
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • pomoc w sprawach organizacyjnych
  • opieka polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcjakechupu/07/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 69755807c7e643fd

1 odpowiedź na “Dla par dam pracę w Niemczech bez języka produkcja keczupu od zaraz Kolonia”

  1. Jakub i Kinga na 15 września 2015 @ 15:52

    Witam jestesmy zainteresowani oferta pracy prosimy o kontakt.tel 572318856