€ 1895 mc brutto

Dla par bez języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu kawy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 17 marca 2019 14:50

Do fabryki z Berlina potrzebne osoby do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kawy. Oferta również dla par aktualna od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1895 Eur brutto na miesiąc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielne stanowisko pracy przy pakowaniu kawy w promocyjne opakowania;
  • pracownik sam musi przygotować sobie stanowisko pracy, czyli zebrać potrzebne rzeczy na magazynie, a następnie przygotować produkty zgodnie z wytycznymi;
  • bardzo znacznie ma przestrzeganie zasad BHP i wyrabianie się w terminach.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym, czyli 40 godzin tygodniowo;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące i jest możliwość jej przedłużenia;
  • najlepsi pracownicy mogą liczyć na stałą umowę;
  • pomoc w załatwieniu transportu z Polski do Niemiec;
  • płatny urlop;
  • niemieckie świadczenia socjalne;
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • ubezpieczenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w hotelu robotniczym.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, należy przesłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego:

Niemcy praca pakowanie kawy, Berlin marzec/kwiecien_19.

Koniecznie trzeba zawrzeć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-niemcy-praca-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 7965c8e4c6c0b36c