€ 1600-2500 brutto mc

Praca w Niemczech na budowie od zaraz przy dociepleniach bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 22 maja 2019 17:38

Na budowie potrzebne osoby do pracy w Niemczech, jako monterzy przy dociepleniach. Zatrudnienie od zaraz we Frankfurcie nad Menem. Oferta bez znajomości języka z bardzo dobrymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 1600 – 2500 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na budowie przy izolacjach termicznych;
  • prace wykonywane będą na wysokości;
  • montowanie dociepleń, tynkowanie oraz wykańczanie.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy przy montowaniu dociepleń;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • chęć do pracy na wysokościach;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • przykładanie się do swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • raz na miesiąc możliwość zjazdu do Polski;
  • strój służbowy;
  • zapewnione narzędzia do pracy;
  • transport między pracą a zamieszkaniem;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • solidnego pracodawcę;
  • wysokie wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: 75 732 25 27.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-przy-dociepleniach-od-zaraz-bez-jezyka-dla-monterow-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 3885ce51a7def9eb