€ 1300 euro netto miesięcznie

Dla kuriera-kierowcy kat.B oferta pracy w Niemczech od zaraz przy rozwożeniu przesyłek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 8 czerwca 2014 23:14

Firma kurierska poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku kurier. Ogłoszenie z Berlina dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu przesyłek do klientów.

Stanowisko: Kierowca kat.B- kurier

Miejsce pracy: Rejon Berlina lub okolic

Zarobki: 1300 euro netto

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w Berlinie przy pakowaniu, sortowaniu załadunku paczek na samochód
  • Pracownik będzie miał za zadanie rozwieźć je do odbiorców, odebrać pokwitanie.

Oczekiwania:

  • pracownik powinien znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie
  • zdolność pracy samodzielnej

Oferujemy:

  • porządne szkolenie przed przystąpieniem do wykonywania obowiązków
  • zapewniamy służbowy samochód
  • pomagamy w relokacji
  • wsparcie przy znalezieniu zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o telefon

  • numer kontaktowy: 01723000569 Konrad

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kierowca-mechanik-lakiernik-blacharz/kuriera-zatrudnie,546955.html

ID ogłoszenia: 9805391d32bb1caf

1 odpowiedź na “Dla kuriera-kierowcy kat.B oferta pracy w Niemczech od zaraz przy rozwożeniu przesyłek”

  1. Miroslaw Lewandowski na 15 czerwca 2014 @ 16:10

    jestem zainteresowany