€ do uzgodnienia

Dla kobiet praca w Niemczech na produkcji spożywczej od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 6 stycznia 2014 00:41

Firma zajmująca się produkcją kanapek – wrapsów poszukuje pilnie pracowników na linię produkcyjną. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla kobiet na produkcji spożywczej

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Niemcy

Termin: od zaraz!

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca w firmie produkującej kanapki.
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie zadań na linii produkcyjnej przy robieniu kanapek wrapsów i pakowaniu.
  • Obowiązkiem będzie dbanie o składniki i używane maszyn produkcyjnych.
  • Do zadań należeć mogą inne prace zlecone przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • mile widziana możliwość przyjazdu do pracy w Niemczech własnym samochodem
  • w przypadku grupy(4-5 osób) wystarczy jeden samochód
  • uprawnienia na wózki widłowe.

Oferta:

  • dobre wynagrodzenie, zapewniona podstawa godzinowa plus liczne dodatki
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania CV wraz z kopią uprawnień na wózki widłowe na adres: produkcja@praca-efekt.pl
W tytule wiadomości koniecznie prosimy wpisać: Praca na produkcji-przygotowywanie kanapek

źródło: http://www.praca4u.net/praca-na-produkcji-dla-kobiet-niemcy-od-zaraz-id202779.html

ID ogłoszenia: 4052c958e1adf2b