€ do uzgodnienia

Dla kobiet oferta pracy w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 26 stycznia 2015 01:09

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz w charakterze sprzątaczki dla kobiet. Zatrudnienie w Kolonii przy sprzątaniu domów i mieszkań z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Kolonia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Profesjonalne sprzątanie domów i mieszkań
  • wykonywane prac zgodnych z poleceniami klientów – używanie odpowiednich środków, sprzątanie w odpowiedni sposób.
  • Życzenia klientów są różne – np. mogą zażyczyć sobie odśnieżenia schodów, wykonania kompleksowego prania, używania środków ekologicznych.

Oczekiwania:

  • umiejętność dogadania się w języku niemieckim – przynajmniej poziom podstawowy
  • doświadczenie na stanowisku sprzątaczki
  • dynamiczne tempo pracy
  • duża efektywność
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B, własny samochód będzie dodatkową zaletą
  • szybkość, energiczność, systematyczność

Oferujemy:

  • możliwość samodzielnego ustalenia sobie godzin pracy
  • wsparcie w szukaniu zamieszkania- preferujemy kandydatów którzy samodzielnie potrafią znaleźć kwaterę
  • przyjazne warunki pracy
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • wszelkie środki czystości oraz rękawiczki są zapewnione
  • w przypadku dużej ilości zleceń i częstych przejazdów istnieje możliwość pożyczania samochodu służbowego

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV oraz aktualną fotografię prosimy przesłać na adres: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie domów i mieszkań w Kolonii – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-w-kolonii-dla-kobiet-przy-sprzataniu-domow-prywatnych/

ID ogłoszenia: 47354c234037529b