€ do ustalenia

Dla kobiet praca w Niemczech bez języka sprzątanie biur, domów Starnberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Starnberg
  • Opublikowany: 29 czerwca 2015 22:20

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu domów, biur i powierzchni przemysłowych. Zatrudnienie bez znajomości języka w Starnberg.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Starnberg

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Różnego rodzaju zlecenia przy sprzątaniu biur, mieszkań oraz np. hal magazynowych, sklepowych lub produkcyjnych.
  • Osoba zatrudniona samodzielnie wybiera odpowiednie materiały do sprzątania.

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • wysoka motywacja
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • pełna uczciwość
  • miła aparycja
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie
  • osoby zamieszkałe w okolicach: Tutzing, Gauting, Planegg, Krailling, Starnberg będą mile widzane

Zapewniamy:

  • przyjemne warunki pracy
  • wysokie zarobki oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w godzinach 8-19
  • zatrudnienie na umowie o pracę lub na podstawie Gewerbe

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 0049 176 6348 3337

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24268f/

ID ogłoszenia: 6425591a5ce9b4fc