€ 12,50 brutto/h + dodatki

Dla kierowcy kat.B praca w Niemczech bez języka dostawca pizzy od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 28 września 2020 18:25

Jako dostawca pizzy możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Lipsku dla kierowcy kat.B z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca pizzy.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz. + dodatki i napiwki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla włoskiej restauracji jako kierowca kat. B;
  • przyjmowanie zleceń, odbieranie zamówień w restauracji, a następnie dostarczanie ich do klientów w wyznaczonym czasie;
  • pracownik będzie również pobierał opłaty i wydawał rachunki;
  • pracodawca zapewnia niezbędne środki ochronne.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • brak uzależnień;
  • spryt;
  • umiejętność szybkiego liczenia w pamięci;
  • optymizm i pozytywne nastawienie do ludzi;
  • bez języka niemieckiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • chęć uczenia się języka niemieckiego;
  • możliwość przyswojenia podstawowych zwrotów w j. niemieckim jeszcze przed wyjazdem do Niemiec.,

Oferujemy:

  • ubezpieczenie zarówno dla pracownika, jak i jego rodziny;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki;
  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym w cenie 150 € na mc;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niezbędne środki ochronne;
  • samochód służbowy, a także telefon komórkowy.

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu wiadomości: Niemcy dostawca pizzy, Lipsk – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-kierowca-kat-b-rozwozenie-pizzy-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 2435f71fc4e360cf