€ 85 netto/dzień

Dla kierowcy kat.B bez znajomości języka praca Niemcy jako kurier od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 2 czerwca 2021 19:34

Propozycja podjęcia bez znajomości języka pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie jako kurier w firmie GLS albo Amazon przy rozwożeniu paczek dla klientów.

Stanowisko: kierowca kat. B – kurier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 85 € netto na dzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kierowcy kat. B jako kurier przy rozwożeniu przesyłek dla klientów;
  • pracownik będzie załadowywał przesyłki w punkcie odbioru.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy katy. B;
  • punktualność;
  • doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • dwudniowe szkolenie;
  • pracę wykonywaną od poniedziałku do piątku;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • samochód służbowy, który jest do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu;
  • telefon służbowy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: kurier-berlin@op.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 503 104 973

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kuriera-kierowcy-kat-b-w-amazon-i-gls-berlin/

ID ogłoszenia: 82260b7cbdf2bde6