€ do uzgodnienia

Dla budowlańców praca w Niemczech poszukiwany glazurnik od zaraz Bodensee

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bodensee
  • Opublikowany: 19 maja 2016 17:54

Propozycja pracy w Niemczech dla budowlańców przy kładzeniu glazury. Zatrudnienie od zaraz w Bodensee dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego, przy wykończeniach. Poszukujemy osób profesjonalnych, pracowitych i solidnych.

Stanowisko: glazurnik.

Lokalizacja: Bodensee.

Zarobki: do uzgodnienia.

Termin: od zaraz.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kładzenie płytek na podłodze i ścianach;
  • przygotowanie podłoża pod płytki;
  • fugowanie;
  • kładzenie izolacji pod płytki;
  • inne, ewentualne prace wykończeniowe.

Wymagania:

  • doświadczenie jako glazurnik;
  • duża pracowitość;
  • profesjonalne podejście do pracy;
  • własny samochód;
  • mile widziane posiadanie narzędzi do pracy;
  • odpowiedzialność;
  • polska działalność gospodarcza z „Freistellungiem” lub działalność niemiecka;
  • dokładność, szczegółowość;
  • fachowe podejście, chęć rozwoju;
  • umiejętność zachowywania estetyki wykonywanych prac.

Oferujemy:

  • pomoc w ewentualnym założeniu działalności;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • stałą, dużą ilość zleceń;
  • pomoc w znalezieniu taniego zakwaterowania;
  • stabilizację zarobków;
  • przyjazne środowisko pracy wśród rodaków.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane prosimy o telefon pod numer:

+49 175 9956573 – Piotr, właściciel firmy, kontakt w języku polskim.

Prosimy dzwonić między 7.00 a 22.00.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-dla-budowlancow-glazurnikow-bez-jezyka-od-zaraz-bodensee/

ID ogłoszenia: 587573d784fce897