€ stawki akordowe

Dam sezonową pracę w Niemczech wakacje 2019 przy zbiorach borówki bez języka Brandenburgia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brandenburgia
  • Opublikowany: 28 lutego 2019 17:18

Na wakacje 2019 poszukiwani pracownicy do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach borówki amerykańskiej. Zatrudnienie w Brandenburgii bez znajomości języka, a do tego pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki umowy.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Brandenburgia.

Wynagrodzenie: stawki akordowe.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca polowa, która polega na ręcznym zbieraniu borówki amerykańskiej;
  • do obowiązków może również należeć zbiór oraz sortowanie szparagów od marca/kwietnia.

Wymagania:

  • dużym atutem będzie prawo jazdy kat. C;
  • preferowane będą zgłoszenia od osób, które są na utrzymaniu rodziny;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej.

Oferujemy:

  • pracę u niemieckiego pracodawcy bez pośredników;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość zatrudnienia studentów na czas wakacji.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 00 49 15145803707 albo pod adresem e-mail: jakobsjobgermany@gmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorze-borowek-wakacje-2019-brandenburgia/

ID ogłoszenia: 265c77fd8d43afc