€ 4000 - 15000 PLN mc

Dam sezonową pracę w Niemczech 2019 przy zbiorach truskawek bez języka od kwietnia w Bad Friedrichshall

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Friedrichshall
  • Opublikowany: 10 marca 2019 16:54

Na plantacji sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Bad Friedrichshall możliwe od kwietnia 2019 również bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bad Friedrichshall.

Wynagrodzenie: 4000 – 15000 PLN miesięcznie.

Start: około 20 kwietnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, polegająca na zbieraniu truskawek pod tunelami foliowymi oraz na polu o powierzchni około 10 ha.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • doświadczenie przy zbieraniu owoców w pracy sezonowej;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • umowę sezonową;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Niemiec.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 504 736 074.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-2019-bad-friedrichshall/

ID ogłoszenia: 2995c8504bd4c344