€ 8,60 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek 2017 bez języka Jülich-Broich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Jülich-Broich
  • Opublikowany: 29 stycznia 2017 13:57

Poszukujemy osób bez znajomości języka do zatrudnienia przy zbiorach truskawek 2017 na plantacji z Jülich-Broich. Sezonowa praca w Niemczech na wakacje z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Jülich-Broich, Niemcy

Start: sezon 2017

Wynagrodzenie: 8,60 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbiór truskawek na plantacji
  • niektóre osoby mogą zostać przydzielone do sadzenia

Wymagania:

  • preferowane są gospodynie domowe oraz studenci
  • możliwość wyjazdu na sezon 2017
  • chęć do podjęcia pracy

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne na miejscu
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • pomoc medyczną w nagłych przypadkach
  • możliwość skorzystania z odpłatnego internetu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zapraszamy do aplikowania poprzez wysyłanie zgłoszeń na adres:

praca@truskawki24.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-truskawek-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-2017-julich-broich/

ID ogłoszenia: 498588812b952a60