€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek 2016 Lüdinghausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lüdinghausen
  • Opublikowany: 7 grudnia 2015 17:28

Plantacja z Lüdinghausen zatrudni od kwietnia do października 2016 pracowników do zbioru truskawek. Oferta pracy sezonowej w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów truskawek

Start: od kwietnia do października 2016

Miejsce zatrudnienia: Lüdinghausen

Czas trwania umowy: od kwietnia do października 2016

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na plantacji przy ręcznym zbiorze truskawek na polu.
  • Owoce należy przesortować i ułożyć w skrzynkach.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy pożądane
  • wysoka wytrzymałość
  • samodyscyplina, odpowiedzialność
  • brak nałogów
  • dobre zdrowie
  • możliwość wykonywania pracy w pozycji wymuszonej
  • zorganizowanie, punktualność

Zapewniamy:

  • pracę dla par i grup
  • zatrudnienie sezonowe
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 4 euro dziennie – osoba zatrudniona ma zapewnione miejsce w domu lub mieszkaniu, bezproblemowy dostęp do kuchni oraz łazienki
  • dla zainteresowanych możliwość wykupienia obiadów za 3,60 euro dziennie

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia w wiadomości e-mail na adres:
m.wiedenluebbert@boecker-forstmannshof.de

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-na-rok-2016-przy-zbiorach-truskawek-ludinghausen/

ID ogłoszenia: 3355665aec66035f