€ 8,50 € za godzinę brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz bez języka zbiory szparagów Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 8 maja 2016 11:59

Gospodarstwo z Hannoveru poszukuje pracowników sezonowych do zbiorów szparagów od zaraz. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka, dla Polaków. Posiadamy dwa wolne miejsca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hannover.

Stawka godzinowa: 8,50 euro za godzinę.

Wolne wakaty: 2

Zadania na stanowisku:

  • zbiór szparagów na polu;
  • sortowanie zebranych warzyw oraz układanie w skrzynkach.

Oczekiwania:

  • ze względu na fizyczny charakter pracy preferujemy mężczyzn;
  • doświadczenie w pracy przy zbiorach szparagów;
  • gotowość do wypracowywania limitów godzinowych;
  • duża sprawność fizyczna;
  • nastawienie na realizację celów.

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • umowę na dwa miesiące (maj i czerwiec);
  • atrakcyjne stawki akordowe;
  • dobre warunki socjalne na farmie.

Aplikacje:
Chętne osoby zapraszamy do wysyłania CV pod adres:

praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-zbiorze-szparagow/

ID ogłoszenia: 786572c7c549bf8d

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz bez języka zbiory szparagów Hannover”

  1. stawka jaką oferujecie nadaje sie do sądu pracy minimalna stawka to 8.80 netto a wy proponujecie 8.50 brutto