€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech od kwietnia 2020 przy zbiorach szparagów bez języka Salem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Salem
  • Opublikowany: 18 lutego 2020 18:49

Od kwietnia 2020 możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Salem przy zbiorach szparagów z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salem.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • na tym stanowisku zadaniem pracownika będzie zbieranie szparagów.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od kwietnia do czerwca 2020;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od kwietnia 2020 na czas określony (do czerwca 2020);
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie oraz obiady;
  • solidne warunki zatrudnienia;
  • solidnego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą sezonową mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: +49 1516 3812 923 od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 12.00.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-szparagow-od-kwietnia-2020-salem/

ID ogłoszenia: 8375e4c0de016f7e