€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech dla Polaków zbiór owoców i warzyw Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 02:13

Oferujemy zatrudnienie dla pracowników fizycznych w Lipsku przy zbiorach warzyw i owoców. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców

Miejsce pracy: dostępne różne lokalizacje, między innymi Lipsk

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorach owoców i warzyw.
  • W gospodarstwie uprawia się takie warzywa jak rzodkiewki, szczypior oraz sałata, z owoców – truskawki oraz maliny.
  • Zadania wykonywane będą bez względu na warunki atmosferyczne.
  • Inne zadania np.: przygotowanie pól pod prawy , plewienie mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • pożądane doświadczenie w pracach sezonowych
  • brak problemów zdrowotnych
  • wytrzymałość fizyczna
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zaangażowanie, zapał
  • duże pokłady energii
  • wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe
  • możliwość pracy do 10 godzin dziennie
  • duża motywacja do podjęcia pracy fizycznej

Oferta:

  • wysokie stawki godzinowe
  • zorganizowanie miejsce zamieszkania na miejscu
  • wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego, pomoc w przygotowaniu dokumentów

Aplikacja:

  • Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę: http://www.praca.pl/pracownik-do-zbioru-owocow-i-warzyw_662568.html

ID ogłoszenia: 79855247b897d06f

5 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Niemczech dla Polaków zbiór owoców i warzyw Lipsk”

  1. Witam
    jestem zainteresowana ta pracą wraz z mężem. mam doswiadczenie w zbiorach. jestesmy bez nałogów i zmotywowani do pracy. Prosimy odpisać na naszego emaila, wtedy możemy przesłac nasze Cv. Pozdrawiamy

  2. Witam ja i moj brat jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy. Mam 21 lat a moj brat 23 pochodzimy ze wsi kilkakrotnie pracowalismy przy zbiorze truskawek,wisnii,ziemniakow,sliwek itd. Prosze o kontakt e-mail kseron4@interia.pl lub pod nr 537031257

  3. witam jestem zainteresowany oferta jestem mlody zdrowy fizycznie i bardzo wytrzymaly moge pracowac kilkanscie godzin dziennie obecnie przebywa w niemczech moge byc od zaraz prosze o kontakt 01775380403

  4. Witam Serdecznie. Wraz z przyjaciółką,jesteśmy zainteresowane ofertą pracy w okresie wakacji. Mamy po 18 lat i zetknełłyśmy się wcześniej ze zbiorem owoców, bardzo proszę o kontakt e-mailem

    14viola14@wp.pl

  5. Magdalena, Maciej na 11 czerwca 2015 @ 06:32

    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy w Państwa Gospodarstwie. Mamy po 20 lat, jesteśmy otwarci, mili, pracowici, znamy podstawy języka niemieckiego. Prosimy o odpisanie na poniższego meila, prześlemy CV i dokładne informacje o nas .
    Pozdrawiamy
    Maciej i Magda
    magdeusz18@gmail.com