€ 9,50 brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory truskawek od zaraz 2021 Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 11 maja 2021 21:38

Bez znajomości języka możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2021 w Kolonii przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 9,50 € brutto na godz., a od lipca 9,60 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca będzie wykonywana na polu;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek.

Wymagania:

  • wykonanie przed wyjazdem testu na Covid-19 i nie może być starszy niż 48 godzin;
  • zatrudnienie dla kobiet i studentów;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – na akord stawka za skrzynkę 3,25 €, a za inne prace stawka godzinowa – 9,50 € brutto na godz., a od lipca 9,60 € brutto na godz.;
  • zakwaterowanie w kontenerach dwuosobowych w cenie 9,00 € za dzień (na koniec umowy pracownikowi zostanie zwrócone 3,00 € za każdy dzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: joanna@flexijob.pl

W wiadomości należy podać swoje: imię i nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu, e-mail oraz adres.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/truskawki-zbiory-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-k-kolonii-2021/

ID ogłoszenia: 803609ac788924ff