€ 7,40/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory szparagów 2019 Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fellbach
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 21:42

Poszukiwani są pracownicy bez znajomości języka oraz doświadczenia do zbiorów szparagów w Fellbach. Sezonowa praca w Niemczech dostępna od marca 2019 przy pakowaniu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Fellbach, Niemcy

Liczba miejsc: 100

Termin rozpoczęcia: od marca 2019 na ok. 4 do 7 tygodni

Wynagrodzenie: 7,40 euro na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu oraz pakowaniu szparagów
  • zadaniem pracowników będzie podważanie szparagów za pomocą specjalnego narzędzia, wyciąganie, a następnie zakopywanie powstałych wgłębień

Wymagania:

  • dobra kondycja i siła
  • motywacja do podjęcia pracy na sezon 2017
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • umiejętność pracy na czas
  • brak uzależnień

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • płatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych za 5 euro na dobę
  • ciepły posiłek raz dziennie w cenie 5 euro

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zainteresowani ofertą pracy, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail, na poniższy adres:
info@fruechtle.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-szparagow-2017-bez-jezyka-fellbach/

ID ogłoszenia: 7805829f90695fd3