€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów 2021 Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 19 listopada 2020 16:22

Poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Bawarii bez znajomości języka na rok2021. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bawaria.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie sezonowe na polu, gdzie zadaniem będzie zbieranie szparagów;
  • praca również dla kierowców ciągników rolniczych i ciężarówek, a także rolnicy z wykształceniem, mechanicy, technicy maszyn i urządzeń rolniczych.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. C albo CE;
  • dyspozycyjność w sezonie 2021.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie;
  • umowę o pracę;
  • pracę na sezon 2021.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 12 28 45 175 (Pani Bożena Tokarz).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2021-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-bawaria/

ID ogłoszenia: 4915fb671a8e415a