€ od 9,35 brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach jabłek od września 2020 Neuendeich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuendeich
  • Opublikowany: 29 lipca 2020 19:54

Ogłoszenie aktualnej od września 2020 sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek. Zatrudnienie w sadzie z Neuendeich bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Neuendeich.

Wynagrodzenie: od 9,35 € brutto na godz.

Start: od września 2020.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla osób w wieku do 50 lat i ze wzrostem przynajmniej 180 cm przy zbieraniu jabłek.

Wymagania:

  • odpowiedni wiek i wzrost, czyli do 50 lat i przynajmniej 180 cm wzrostu;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od 15 września do 30 października 2020;
  • zmotywowanie;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę w godzinach od 8:00 do 18:00;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 3,39 € na godz.;
  • legalną pracę;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-jablek-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-w-neuendeich-2020/

ID ogłoszenia: 4675f21891987c6c