450 euro €

Dam pracę w Niemczech z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biura

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Lista: 14 grudnia 2015 20:55

Firma sprzątająca z Kolonii szuka Polaków z podstawą znajomością języka niemieckiego. Praca w Niemczech przy sprzątaniu biur w godzinach porannych – 2 godziny dziennie.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 450 euro

Zadania:
Pracownik jest zatrudniony w jednym z budynków biura gdzie przychodzi zawsze o świcie na dwie godziny dziennie i porządkuje pomieszczenia tam się znajdujące.

Wymagania:
- pracownik musi samodzielnie znaleźć sobie zakwaterowanie bądź już takie posiadać
- wytrzymałość fizyczna
- zdolność do pracy po dwie godziny dziennie każdego ranka
- szybkość, zwinność, odpowiedzialność, punktualność
- zależy nam na osobach z doświadczeniem przy sprzątaniu
- umiejętne porozumiewanie się w języku niemieckim na poziomie podstawowym

Oferujemy:
- możliwość dorobienia w ciągu dnia
- pracę przez 2 godzinny dziennie
- zatrudnienie w porze porannej
- podpisanie umowy z niemieckim pracodawcą
- dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia w formie CV (napisane po angielsku bądź niemiecku) proszę przesyłać na maila: personal@ironmaxx.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-biur-praca-w-niemczech-na-minijob-w-kolonii/

ID Ogłoszenia: 234566f25c8b3899

425 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj