€ 450 euro

Dam pracę w Niemczech z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biura

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 14 grudnia 2015 20:55

Firma sprzątająca z Kolonii szuka Polaków z podstawą znajomością języka niemieckiego. Praca w Niemczech przy sprzątaniu biur w godzinach porannych – 2 godziny dziennie.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 450 euro

Zadania:
Pracownik jest zatrudniony w jednym z budynków biura gdzie przychodzi zawsze o świcie na dwie godziny dziennie i porządkuje pomieszczenia tam się znajdujące.

Wymagania:
– pracownik musi samodzielnie znaleźć sobie zakwaterowanie bądź już takie posiadać
– wytrzymałość fizyczna
– zdolność do pracy po dwie godziny dziennie każdego ranka
– szybkość, zwinność, odpowiedzialność, punktualność
– zależy nam na osobach z doświadczeniem przy sprzątaniu
– umiejętne porozumiewanie się w języku niemieckim na poziomie podstawowym

Oferujemy:
– możliwość dorobienia w ciągu dnia
– pracę przez 2 godzinny dziennie
– zatrudnienie w porze porannej
– podpisanie umowy z niemieckim pracodawcą
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia w formie CV (napisane po angielsku bądź niemiecku) proszę przesyłać na maila: personal@ironmaxx.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-biur-praca-w-niemczech-na-minijob-w-kolonii/

ID ogłoszenia: 234566f25c8b3899