€ 6 euro netto + zakwaterowanie i wyżywienie

Dam pracę w Niemczech w restauracji dla sprzątaczki Borkum z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Borkum
  • Opublikowany: 27 marca 2014 00:39

Restauracja z Borkum prowadzi rekrutację na posadę sprzątaczki. Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu restauracji z bezpłatnym zakwaterowaniem oraz wyżywieniem.

Lokalizacja: Borkum

Stanowisko: Sprzątaczka

Zarobki: 6 euro netto

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac porządkowych w restauracji.
  • Do zadań należeć będzie mycie stolików, podłóg, okien, sprzątanie toalet, wynoszenie śmieci.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • chęć podjęcia stałej pracy
  • dynamiczne tempo pracy

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę
  • dobre zarobki
  • zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie bezpłatnie

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe kryteria proszone są o przesłanie wiadomości zawierającej CV na adres:

  • cv@forwork.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-praca-w-restauracji-2264411.html

ID ogłoszenia: 90853334b73a245e