€ 13,95 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech w budownictwie dla glazurnika Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 7 września 2014 23:25

Firma budowlana pilnie zatrudni budowlańców do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie w Norymberdze od zaraz w charakterze glazurnika. Wymagane przynajmniej 5 letnie doświadczenie.

Stanowisko: Glazurnik

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Zarobki: 13,95 euro brutto/h

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Samodzielne układanie glazury.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie przynajmniej 5 letniego doświadczenia
  • duża dokładność
  • znajomość języka niemieckiego komunikatywnie wymagane jest u 1 na 2 osoby
  • własne auto

Oferta:

  • zarobki w wysokości 13,95 euro brutto.h
  • możliwość pobierania zaliczek co tydzień
  • zapewnione pełne ubezpieczenie
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dobre zarobki
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@flexjob.pl
w tytule należy wpisać: GLZ/100/DE
kontakt telefoniczny: 327465740 lub 501501911

źródło: http://www.praca4u.net/plytkarz-glazurnik-niemcy-id242379.html

ID ogłoszenia: 302540cd50594308

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech w budownictwie dla glazurnika Norymberga”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą, posiadam wieloletnie doświadczenie. czekam na kontakt
    Pozdrawiam