€ 13€ brutto/h

Dam pracę w Niemczech – Tokarz CNC / Frezer CNC Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 15 grudnia 2014 12:12

Firma z Hannoveru zatrudni Tokarza CNC – Frezera CNC do pracy w Niemczech przy samodzielnym programowaniu obrabiarek CNC w oparciu o rysunek techniczny.

Agencja Pracy IPF Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (certyfikat agencji zatrudnienia 7799) poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta – firmy zajmującej się budową maszyn:

Tokarz CNC / Frezer CNC

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hannoveru

Zakres obowiązków:
– samodzielna obsługa i programowanie obrabiarek CNC (tokarki ze sterowaniem Sinumerik lub frezarki ze sterowaniem Heidenhain)
– praca w oparciu o rysunek techniczny
– kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów

Wymagania:
– wykształcenie z zakresu obróbki metalu
– doświadczenie z zakresu obróbki metalu i obsługi maszyn CNC
– znajomość sterowania Sinumerik lub Sinumerk
– komunikatywna znajomość niemieckiego
– mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto do dyspozycji
– gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
– praca min. 40 godz. tygodniowo
– atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
– umowę o pracę podpisywaną z IPF przed wyjazdem do pracy (ZUS opłacany w Polsce, podatki w Niemczech)
– zakwaterowanie zorganizowane w pobliżu miejsca pracy, koszt zakwaterowania dla pracownika wynosi 300 euro miesięcznie, pozostałą część kosztów pokrywa IPF
– profesjonalna pomoc w organizacji wyjazdu
– zwrot kosztów za badania medycyny pracy i ubrania robocze

CV prosimy przesyłać na adres: sylwia.kulesza@ipf.jobs

ID ogłoszenia: 97954870a0527615