€ 12 e/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu sal kinowych od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Opublikowany: 28 września 2016 16:22

Ogłoszenie zatrudnienia na pełen etat we Frankfurcie nad Menem dostępne dla Polaków od zaraz. Dobrze płatna praca w Niemczech przy sprzątaniu sal kinowych po seansach.

Stanowisko: sprzątacz/ sprzątaczka

Miejsce: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12 euro na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w kinie polega na pracach porządkowych tj. sprzątanie, odkurzanie, opróżnianie koszy po każdym seansie
  • zadaniem pracownika jest utrzymywanie czystości w częściach dostępnych dla klientów- toaleta, restauracja, kawiarnia oraz poczekalnia
  • osoba zatrudniona sprząta także części biurowe

Wymagania:

  • podstawowa znajomość niemieckiego
  • dobra organizacja czasu
  • brak uzależnień
  • dobra prezencja
  • sprawność fizyczna
  • zdolność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w pełnym wymiarze godzin
  • szkolenie
  • wysokie zarobki
  • możliwość niedrogiego wyżywienia w restauracji

Aplikacja:

Osoby zainteresowane  ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz cv, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres zuver@consultant.com z dopiskiem: „sprzatanie-kina10/2016”. W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-sal-kinowych-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 5757ebbe61c66e0