€ 12 euro za godzinę brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy sprzątaniu kina od zaraz Frankfurt 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 22 lutego 2017 02:09

Od zaraz możliwość zatrudnienia w multipleksie z Frankfurtu nad Menem. Poszukujemy kandydatów do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w multipleksie będzie polegała na sprzątaniu kina po zakończonych seansach
  • zadaniem pracownika będzie porządkowanie pomieszczeń z użyciem odkurzaczy oraz myjek

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w nocy
  • dyspozycyjność
  • samodyscyplina
  • dobra organizacja
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pracowitość i sumienność
  • dobre maniery

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu mieszkania
  • zatrudnienie od zaraz
  • ubrania robocze
  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością zatrudnienia na dłużej

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

polnische-arbeiter@clerk.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-sprzatanie-sal-kinowych-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 51058acda51834f9