€ 12 euro za godzinę brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy sprzątaniu sal kinowych od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 02:03

Dostępna od zaraz opcja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomości języka. Zatrudnienie przy sprzątaniu kina z Berlina dla 2 pracowników.

Stanowisko: sprzątacz – sprzątaczka w kinie

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w multipleksie będzie polegała na sprzątaniu gabinetów, sal kinowych, części restauracyjnej oraz czyszczeniu toalet
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało odkurzanie, wynoszenie śmieci oraz mycie powierzchni różnymi narzędziami do sprzątania

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • dokładność i staranność
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • status osoby niekaranej
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • przychodzenie na czas

Oferujemy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • możliwość wyjazdu do Niemiec
  • szansę na stałą pracę na atrakcyjnych warunkach dla najwydajniejszych pracowników
  • zakwaterowanie w 2-pokojowym mieszkaniu o dobrym standardzie za 280 euro miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą zapraszamy do wysyłania aplikacji z dopiskiem „sprzataniekina/03/17” na adres:

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-berlin-od-zaraz-przy-sprzataniu-kina/

ID ogłoszenia: 70158de07beba7cb