€ 14 - 16 brutto/h

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 28 lutego 2019 17:17

Interesująca fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla sprzątaczek, a do tego zakwaterowanie w Düsseldorf zapewnione na miejscu odpłatnie przez pracodawcę oraz niemiecka umowa o pracę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 14 – 16 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, np. odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu, mycie łazienek itp.

Wymagania:

  • elastyczność;
  • staranne i zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • gotowość do podjęcia natychmiastowego zatrudnienia w Niemczech;
  • dyspozycyjność;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym;
  • bez nałogów;
  • dokładne realizowanie swoich zadań;
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • bezpośrednio zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

Zgłoszenie wraz ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem numeru referencyjnego: sprzątanie-domów-mieszkań/03/19.

Źródło:  https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 6635c7805b8487f5