€ 9 euro/h

Dam pracę w Niemczech przy sortowaniu palet na okres wakacyjny bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: całe Niemcy
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 02:00

Pilnie poszukiwani pracownicy do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na okres wakacyjny 2016 przy sortowaniu, segregacji europalet. Zatrudnienie możliwe bez języka niemieckiego, wymagane uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.
Agencja zatrudnienia Helvetia Enterprise Sp. z o. o. (nr cert. 7901) obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Praca przy sortowaniu palet na okres wakacyjny
oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:
• Całe Niemcy

Zakres obowiązków:
• segregacja europalet pod względem jakościowym na 3 kategorie,
• układanie słupków z palet,
• obsługa wózka widłowego do sztaplowania palet,
• dbanie o porządek w miejscu pracy,
• praca w systemach zmianowych;

Wymagania:
• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
• dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna,
• mile widziany własny samochód na czas wyjazdu;

Oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stałe zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
• premie uzależnione od efektów pracy,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskiego koordynatora,
• dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu.

Kontakt:
• E-Mail: m.kuczak@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 7901

ID ogłoszenia: 15757920329ceb8a

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: pers24
  • Zarejestrowany od: 9 czerwca 2016

Inne przedmioty dodane przez pers24

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez pers24 »