€ 9,30 Euro brutto/godz.

Dam pracę w Niemczech – pracownik magazynu w Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2015 02:02

Agencja pracy za granicą dla klienta z Heilbronn poszukuje pracownika magazynu do pracy w Niemczech przy komisjonowaniu produktów i przygotowanie towaru do transportu.

Dla naszego klienta z siedziba w okolicach heilbronn poszukujemy pracowników na stanowisko:

pracownik produkcji/ magazynu ze znajomością języka niemieckiego

ZADANIA:

– komisjonowanie produktów
– umieszczanie dowodu dostawy na produkcie jak i kontrola jego zgodności/ faktura na produkcie
– przekazywanie towaru do transportu
– dbanie o porządek i czystość na miejscu pracy

WYMAGANIA:

– doświadczenia na podanym stanowisku
mile widziane
– znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 – WARUNEK KONIECZNY
– odpowiedzialność, zdolność do przystosowania się do warunków pracy
– dobra kondycja fizyczna
– gotowość do pracy w systemie zmianowym
– własny samochód – WARUNEK KONIECZNY

OFERUJEMY:

– umowę o prace na mocy prawa niemieckiego
– wszystkie świadczenia socjalne od pierwszego dnia pracy
– atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki
– praca na pełny etat – 40 godz./tydzień
– praca w systemie dwuzmianowym
– dodatek za prace w nocy, w niedziele lub dni świąteczne

ID ogłoszenia: 9465538af96a4c73