€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech PIEKARZ od zaraz – przygotowanie wypieków, zakupy

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 4 października 2013 19:20

Agencja pracy dla piekarni z Niemiec poszukuje od zaraz pracownika na stanowisko piekarza do pracy w Niemczech przy wypiekach, planowaniu zapasów etc. Oferta dla osoby z doświadczeniem oraz dobrą znajomością języka niemieckiego.

Obecnie szukamy pracowników na stanowisko: PIEKARZ

Nr referencyjny: B/42/BACK

Obowiązki:
– Przygotowanie wypieków zgodnie z obowiązującymi standardami
– Planowanie zakupów oraz uzupełnienie zapasów
– Prawidłowe przechowywanie produktów spożywczych z uwzględnieniem ich terminów przydatności
– Przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz obowiązujących standardów
– Dbałość o porządek i higienę w miejscu pracy
– Znajomość przepisów HACCP

Wymagania:
– Piekarz z doświadczeniem w pracy na samodzielnym stanowisku
– Dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
– Wyuczony zawód piekarz
– Bardzo dobra organizacja pracy własnej
– Zaangażowanie i sumienność
– Gotowość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
– Zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Dodatek świąteczny z okazji Świąt Bożego Narodzenia
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny)

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą.

ID ogłoszenia: 543524ea0f3349a1

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech PIEKARZ od zaraz – przygotowanie wypieków, zakupy”

  1. praca piekarz na 22 listopada 2013 @ 12:17

    witam jestem zinteresowany ofertom w piekarni,zwud wyoczonu piekarz pracowałem w pikarni od 1998-2011r jako piecowy mam duże doswiadczenie w zawodzie pozdrawiam mój tel 663 070 567

  2. Łukasz Stosik na 29 grudnia 2013 @ 18:37

    witam jestem zainteresowany ofertą pracy.Mam 25 lat i odbyłem 3 letnia praktyke(dyplom czeladniczy) oraz 6 lat pracy w piekarni.Najlepiej praca w Essen.Prosze o kontakt 723-363-229 dziękuje

  3. witam jestem piekarzem od 15 lat, posiadam wszelakie umiejętności związane z zawodem piekarza, wypieki, planowanie zakupów, zarzadzanie zespołem piekarzy.prosze o zainteresowanie moja osobą, 693406101