€ 8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech pakowanie sera dla par Berlin bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 14 maja 2015 19:32

Oferujemy pracę w Niemczech na produkcji przy pakowaniu sera krojonego na taśmie w Berlinie. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz sera krojonego

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Do zadań należeć będzie obsługa maszyny do krojenia sera w plasterki. Następnie ser należy poukładać na tackach lub opakowaniach foliowych zgodnie z określoną wagą i zafoliować opakowania.
  • Praca odbywa się w parach – jedna osoba obsługuje krajalnice, druga pakuje.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy zespołowej
  • zdolność do współpracy
  • obowiązkowość
  • posiadanie badań w książeczce z sanepidu
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • punktualność
  • zdolność do wypracowywania norm dziennych
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę na pół roku
  • zatrudnienie dla par
  • wsparcie opiekuna polskojęzycznego
  • pomoc z dopełnieniem formalności
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pracę na legalnych – niemieckich warunkach
  • możliwość korzystania ze świadczeń niemieckich
  • urlop
  • bardzo dobre warunki
  • zorganizowane zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu, koszt do uzgodnienia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu: PS/05/15

Arbeiteinstellen – agentur für arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 36455546a7795afe

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech pakowanie sera dla par Berlin bez znajomości języka”

  1. AgnieszkaCzortek na 15 maja 2015 @ 08:14

    Witam jestem zainteresowana ofertą wraz z moim chłopakiem.Prace możemy zacząć od zaraz mamy własny samochód. proszę o kontakt 605 516 293
    Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowana oferta pracy wraz z moim facetem czy oferta jest nadal aktualna?