€ 1200 Euro miesięcznie

Dam pracę w Niemczech opiekunka osoby starszej w Bielefeld z dobrą znajomością języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Opublikowany: 5 lipca 2014 23:24

Legalne zatrudnienie w Bielefeld od 13-go Lipca 2014. Praca w Niemczech przy opiece nad osobą starszą. Oferta dla osób z dobrą znajomością języka oraz doświadczeniem w opiece.

Oferta od 13-14 lipieca, miasto Oerlinghusen kolo Bielefeld

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

Pani ma 77 lat,waży 70 kg i jest po wylewie, ma inkontynencje i cukrzycę, jest leżąca

Obowiązki:
• dbanie o higienę podopiecznych (poranna, wieczorna toaleta, mycie, kąpiele, pieluchy itp.)
pomoc w korzystaniu z toalety, przy ubieraniu i rozbieraniu,
• nocne wstawanie i karmienie
•pomoc przy wstawaniu i transferze na wózek
• sprzątanie, gotowanie

Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym i bardzo dobrym, opiekunka mieć doświadczenie jako opiekunka w Niemczech.

Kandydatom oferujemy:,
-wynagrodzenie 1200Euro miesiecznie
– odprowadzane składki ZUS i EKUZ
– legalną pracę (dokument A1)
– elastyczne wyjazdy
– duża baza ofert pracy w całych Niemczech
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat.

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – piatek godz. 9 do 15, sobota 10-13 lub mailowo: progresssio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 37253b66758f3a9b