€ 0

Dam pracę w Niemczech – Operator wózka widłowego w Lotte

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lotte
  • Opublikowany: 5 października 2014 20:15

Oferta pracy w Niemczech od października 2014 – zatrudnienie na stanowisku operatora wózka widłowego w miejscowości Lotte. Wymagane doświadczenie, uprawnienia oraz minimum komunikatywny język.

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego-Lotte

Niemcy, miejscowość Lotte
Rozpoczęcie pracy: październik 2014

Opis stanowiska:
Obsługa wózków widłowych. Przygotowanie towaru do przewożenia

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego
– aktualny certyfikat
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– mile widziany własny samochód

Oferujemy:
– pracę na stałe
– w pełni legalne zatrudnienie
– stawka godzinowa

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: info@europajob.pl z
dopiskiem „operator wózka” w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 964542bf106997bb