€ 13-14e

Dam pracę w Niemczech – Operator koparki we Frankfurcie z komunikatywnym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Opublikowany: 22 września 2016 02:30

Firma budowlana poszukuje operatorów koparek do legalnej pracy w Niemczech w budownictwie na terenie Frankfurtu. Pracodawca gwarantuje bezpłatne zakwaterowanie i atrakcyjne wynagrodzenie.

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami do pracy w na terenie Niemiec.

Oferujemy:
• stałą i legalną pracę,
• bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
• atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
• opiekę biura.

Zadania/ Zakres prac:
• samodzielna obsługa koparki i dbałość o dobry stan techniczny,
• wykonywanie wykopów pod fundamenty oraz innych ziemnych wykopów pod kanalizację czy światłowody,
• komunikacja z pozostałymi pracownikami.

Wymagania:
• uprawnienia na sprzęt – koparki jednonaczyniowe
• język niemiecki w stopniu komunikatywnym.
• min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
• preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat,
• sumienność, rzetelność w pracy,
• samodzielność i precyzja w działaniu,
• dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
• brak nałogów,

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717 lub 537-576-392

ID ogłoszenia: 72857e245182efba