€ od 51 złoty brutto/godzinę

Dam pracę w Niemczech od zaraz układanie towarów na półkach, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg i okolice
  • Opublikowany: 21 września 2022 11:41

Dla pracowników fizycznych od zaraz propozycja ciekawej pracy w Niemczech przy inwentaryzacji i układaniu towarów na półkach w rejonie Hamburga. Niewymagana znajomość języka niemieckiego, ale mile widziana.

” Szukamy od zaraz pracowników na inwentaryzację towarów, układanie towarów na półkach dla naszych klientów w Hamburgu i okolicach.

Zakres obowiązków:

Ogólne zadania wykonywane na sklepie
Sortowanie towarów
Opróżnianie towaru w sklepie
Spisywanie aktualnego stanu towaru
Kontrola przyjmowanego towaru
Układanie towaru na półkach

Zalety:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
Wynagrodzenie od 11 Euro/h (Od października podwyżka do 12,44 euro brutto/h)
Premia świąteczna oraz urlopowa
Dopłata do kosztów dojazdu do pracy miejskimi środkami przejazdu, gdy praca jest poza Hamburgiem dojazd spod biura busem maksymalnie 9os. za darmo
Możliwość elastycznego grafiku pracy
Możliwość uzyskania zaliczki po minimum tygodniu-dwóch tygodniach pracy
Pomoc ze strony polskojęzycznego pracownika w wypełnianiu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Praca z polskimi kolegami
Praca głównie od poniedziałku-piątku, czasem również soboty
Jeśli jesteś kierowcą możesz sobie dodatkowo zarobić wożąc pracowników (firma wypożycza busy i samochody)
W przypadku delegacji tygodniowej pracodawca zapewnia Ci nocleg w hotelu, po Twojej stronie jest tylko dieta
Dopłata do zakwaterowania (pracownik płaci tylko 6eu/noc w dni pracujące)

Nasze wymagania:

Niezawodność i punktualność
Pełna zdolność do pracy fizycznej
Umiejętność pracy w grupie
kultura osobista
Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Miłe widziane doświadczenie w pracy, nie jest to jednak warunek konieczny
Motywacja i zaangażowanie

m.jedrzejewskaalphaconsultkg@gmail.com

ID ogłoszenia: 8676318499ad9aba

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez AlphaConsult KG

Ostatnie przedmioty dodane przez AlphaConsult KG »