€ 14,50 brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie biur z podstawowym językiem Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2021 18:04

Zatrudnienie dla sprzątaczy-sprzątaczek z podstawowym językiem niemieckim w Kolonii. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu biur. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie powierzchni komercyjnych, a przeważnie biur;
  • przestrzeganie wysokich norm BHP;
  • praca z wykorzystaniem preparatów na bazie alkoholu.

Wymagania:

  • zaangażowane, odpowiedzialne, dokładne i precyzyjne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • próbną niemiecką umowę o pracę, a potem możliwość przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • wolne weekendy;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc w zorganizowaniu płatnego zakwaterowania;
  • transport do pracy służbowym samochodem albo bilet na komunikację miejską.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie biur – od II połowy stycznia 2021, Kolonia”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-2021-przy-sprzataniu-biur-kolonia/

ID ogłoszenia: 4705ff72d6d287af