€ od 15,00 brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie aquaparku bez znajomości języka Duisburg 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Opublikowany: 14 lipca 2022 19:52

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie 2022 w Duisburgu od zaraz przy sprzątaniu aquaparku. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Duisburg.

Wynagrodzenie: od 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu aquaparku;
  • dbanie o czystość w powierzonych strefach zgodnie z wytycznymi.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • energiczność;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • mile widziane doświadczenie;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania własnym samochodem.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Aquapark, Duisburg praca 07/2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-aquaparku-z-duisburga/

ID ogłoszenia: 77462d0519d3ff41